Login

Zapomniałeś hasła?
Nie mam konta. Zarejestruj się
Piosenki religijne kościelne

Piosenki religijne kościelne oazowe

Piosenki religijne i tradycyjne do wspólnego śpiewania. Prezentuję Państwu pierwszy zestaw piosenek w moim śpiewniku. Piosenki religijne kościelne oazowe zajmują główne miejsce w moim bogatym śpiewniku. Postanowiłem zebrać wszystkie piosenki i zaaranżować je pod gitarę. Starałem się uprościć chwyty – akordy na gitarę tak aby dla każdego były proste i zrozumiałe i żeby całość piosenek była czytelna i zrozumiała, nawet dla mniej wytrawnych graczy gitarowych. Myślę, że każdemu się taki zestaw pieśni kościelnych – oazowych może przydać. Śpiewnik zawiera piosenki najbardziej znane i śpiewane przy znacznych uroczystościach.

Jest to mój pierwszy zestaw. Pieśni znajdują się w zakładce „śpiewnik” posegregowane alfabetycznie, proste w odszukaniu po tytułach. Cały śpiewnik podzielony jest (na razie) na dwie części: pieśni religijne i piosenki zwykłe. Opracowałem dla Państwa jak na razie ponad 60 piosenek katolickich. Zapraszam wszystkich do śpiewania i grania. Piosenki są bardzo melodyjne i łatwe w śpiewaniu.

W następnej kolejności zamierzam wstawić na mojego bloga w śpiewniku także piosenki popularne tradycyjne, zagraniczne oraz dopasowane da nich chwyty i akordy na gitarę. Chwyty – akordy dla każdego kto zaczyna dopiero grę jak również dla tych bardziej zaawansowanych dla przypomnienia. Zachęcam również wszystkich do stawiania uwag co do moich osobiście zaaranżowanych piosenek. Proszę o komentarze, chętnie naniosę poprawki i zmiany.

https://fajnet.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*