Login

Zapomniałeś hasła?
Nie mam konta. Zarejestruj się
Smutne Święta

Smutne Święta Bożego Narodzenia

Jak w tym roku spędzić święta. Czy te święta będą smutne czy wesołe. Takie pytania zadaje sobie mnóstwo ludzi. Ile wydać pieniędzy i co przygotować, by wszystko wyglądało świątecznie i smacznie. Oprócz tego prezenty dla najbliższych. Czy to wszystko jest w świątecznym standardzie, a może robimy coś na wyrost. Może zapominamy o najważniejszych rzeczach o uświęceniu tych pięknych chwil najlepiej w rodzinnym gronie.

Niestety nie każdy może doznać tych pięknych i wspaniałych świątecznych chwil. Ile jest osób samotnych, chorych, opuszczonych. Jak czują się tacy ludzie w takie smutne święta. Wszyscy się cieszą uśmiechają, a ty jesteś sam i po cichu zazdrościsz innym ich radości. Zadajesz sobie pytanie czy jest sens ubierać choinkę i robić wykwintne zakupy jak to czynią inni.

Czasem jest tak w życiu i tak się układa, że inni z rodziny odchodzą zbyt szybko, za szybko. Wydaje ci się, że właśnie wtedy jesteś opuszczony jakby całkiem sam, a na dodatek męczą cię choroby i wszystko układa ci się nie po twojej myśli. Jaki sens wtedy mają takie święta, wystawne, obfite i pełne smakołyków. Świąteczny nastrój też nabiera mniejszego znaczenia. Dobrze by był, żeby w każdej rodzinie narodził się mały Jezus i przyniósł trochę radości. Zostaje jeszcze nadzieja, że może coś się zmieni i jutro będzie lepiej.

https://fajnet.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*